Organisatoren

Er zijn veel organisaties, stichtingen en personen die Porsche evenementen organiseren.

Onderstaande lijst zijn alle organisatoren die in de afgelopen 12 maanden 1 of meer evenementen op Porschekalender.nl hebben gepubliceerd.

Staat uw organisatie nog niet op deze lijst ? Meldt je dan aan via redactie@porschekalender.nl en wij zorgen dat u snel geregistreerd wordt. Uiteraard kunt u de tekst ook laten aanpassen; 1 mailtje aan de redactie is genoeg.

 Organisator  Organisator_Website  Organisator_Pagina
 402Automotive.com  https://www.402automotive.com  https://porschekalender.nl/organisator/402automotive-com/
 911events  https://911events.nl  https://porschekalender.nl/organisator/911events/
 Astara Porsche Exclusive  http://www.astara.nl/index.php/nl/  https://porschekalender.nl/organisator/astara-porsche-exclusive/
 ASVZ Merwebolder https://www.asvz.nl/  https://porschekalender.nl/organisator/asvz-merwebolder/
 Cabrio Fans https://cabriofans.nl/over-ons/ https://porschekalender.nl/organisator/cabrio-fans/
 Car Service Visser https://carservicevisser.nl/contact/ https://porschekalender.nl/organisator/car-service-visser/
 Car Territory https://www.facebook.com/CarTerritory/ https://porschekalender.nl/organisator/car-territory/
 Carevents.eu https://www.carevents.eu/ https://porschekalender.nl/organisator/carevents-eu/
 Classic Park https://www.facebook.com/classicparkbv/ https://porschekalender.nl/organisator/classic-park/
 Connecting Roads https://connectingroads.be https://porschekalender.nl/organisator/connecting-roads/
 Creme de la Car https://cremedelacar.be/home https://porschekalender.nl/organisator/creme-de-la-car/
 De Kapblok http://www.kapblok.be/home/ https://porschekalender.nl/organisator/de-kapblok/
Dolf Dekking https://www.dolfdekking.nl/ https://porschekalender.nl/organisator/dolf-dekking/
DPDD http://dpdd.nl/ https://porschekalender.nl/organisator/dpdd/
Elfer Porsche Classics https://www.elfer.nl/ https://porschekalender.nl/organisator/elfer-porsche-classics/
Fuchs Felgen Treffen http://www.fuchsfelgentreffen.de https://porschekalender.nl/organisator/fuchs-felgen-treffen/
Garage De Loods http://www.garagedeloods.nl/ https://porschekalender.nl/organisator/garage-de-loods/
Geluk en vrijheid https://www.gelukenvrijheid.nl https://porschekalender.nl/organisator/geluk-en-vrijheid/
Gemeente Dokkum http://www.admiraliteitsdagen.nl/programma2017/ https://porschekalender.nl/organisator/gemeente-dokkum/
GP Elite https://www.gp-elite.nl https://porschekalender.nl/organisator/gp-elite/
Haaglanden Motorsport https://www.haaglandenmotorsport.nl https://porschekalender.nl/organisator/haaglanden-motorsport/
Historic Grandprix https://historicgrandprix.nl/ https://porschekalender.nl/organisator/historic-grandprix/
https://tour-dhuzes.nl/ https://tour-dhuzes.nl https://porschekalender.nl/organisator/https-tour-dhuzes-nl/
La Targa Passagio https://www.facebook.com/groups/338686278911/ https://porschekalender.nl/organisator/la-targa-passagio/
Lammertink Specialized in Porsche https://edwin-lammertink.nl/ https://porschekalender.nl/organisator/lammertink-specialized-in-porsche/
LBoss Carselect https://www.lbosscarselect.be https://porschekalender.nl/organisator/lboss-carselect/
LENKWERK Bielefeld https://www.lenkwerk-bielefeld.de https://porschekalender.nl/organisator/lenkwerk-bielefeld/
Lions IJsselstein Lopikerwaard http://www.lionsijsselstein.nl/ https://porschekalender.nl/organisator/lions-ijsselstein-lopikerwaard/
Luchtgekoeldaandemaas https://www.luchtgekoeldaandemaas.nl/ https://porschekalender.nl/organisator/luchtgekoeldaandemaas/
Maaslandse Porsche Club https://www.facebook.com/Maaslandse-Porsche-Club-448220698593192/ https://porschekalender.nl/organisator/maaslandse-porsche-club/
Manfred Mila Toertocht https://manfredmilatoertocht.nl/ https://porschekalender.nl/organisator/manfred-mila-toertocht/
Motron https://www.facebook.com/motronbv/ https://porschekalender.nl/organisator/motron/
NPC https://porscheparadeeurope2018.com https://porschekalender.nl/organisator/npc/
Offsite Vibes https://www.offsitevibes.com https://porschekalender.nl/organisator/offsite-vibes/
Onassis Porsches Agency http://www.onassisporsches.com/ https://porschekalender.nl/organisator/onassis-porsches-agency/
Porsche & Koffie https://www.facebook.com/Porsche.koffie/ https://porschekalender.nl/organisator/porsche-koffie/
Porsche Centrum Gelderland http://www.porschecentrumgelderland.nl https://porschekalender.nl/organisator/porsche-centrum-gelderland/
Porsche Centrum Leusden https://www.porschecentrumleusden.nl https://porschekalender.nl/organisator/porsche-centrum-leusden/
Porsche Centrum Twente https://www.porschecentrumtwente.nl/ https://porschekalender.nl/organisator/porsche-centrum-twente/
Porsche Classic Club Belgium https://cms.porsche-clubs.com/PorscheClubs/pcc_belgium/pc_main.nsf/web/C1257376002F9549C12571ED0053EA99 https://porschekalender.nl/organisator/porsche-classic-club-belgium/
Porsche Classic Coast Tour https://pcct.be https://porschekalender.nl/organisator/porsche-classic-coast-tour/
Porsche club Francourchamps https://www.porsche-club-francorchamps-days.be https://porschekalender.nl/organisator/porsche-club-francourchamps/
Porsche Club GB – London Region https://www.facebook.com/PCGB.R20/ https://porschekalender.nl/organisator/porsche-club-gb-london-region/
Porsche Deutschland https://www.porsche.de https://porschekalender.nl/organisator/porsche-deutschland/
Porsche Freunde https://porschefreunde-1mai.de/ https://porschekalender.nl/organisator/porsche-freunde/
Porsche meeting Zwevegem https://www.facebook.com/Porschemeetingzwevegem/?eid=ARCohM5voewuixu1ZzJLQGsXKxnCPojQG27zOJTrhmW0CjaiDUuZNBoU0AICLmzsLqryICnR9wjulqNw https://porschekalender.nl/organisator/porsche-meeting-zwevegem/
Porsche Museum https://www.porsche.com/museum/en/ https://porschekalender.nl/organisator/porsche-museum/
Porsche Nederland https://www.porsche.com/netherlands/nl/ https://porschekalender.nl/organisator/porsche-nederland/
Porsche Vrienden Nederland https://www.facebook.com/pg/PorscheVriendenNederland https://porschekalender.nl/organisator/porsche-vrienden-nederland/
Powercars & Coffee https://www.facebook.com/powercarsandcoffee/ https://porschekalender.nl/organisator/powercars-coffee/
Pure Porsche https://www.facebook.com/pureporsche/ https://porschekalender.nl/organisator/pure-porsche/
Puur Porsche Magazine https://www.puurpm.nl/ https://porschekalender.nl/organisator/puur-porsche-magazine/
rallysbcause https://rallysbcause.nl https://porschekalender.nl/organisator/rallysbcause/
Roadpursuit https://www.roadpursuit.com https://porschekalender.nl/organisator/roadpursuit/
Roadtrips.nu https://www.roadtrips.nu/ https://porschekalender.nl/organisator/roadtrips-nu/
Rufie.be https://www.rufie.be https://porschekalender.nl/organisator/rufie-be/
Sander911 https://porschekalender.nl/organisator/sander911/
StateofArt https://www.stateofart.com/nl/ https://porschekalender.nl/organisator/stateofart/
Stichting Bloemendagen Limmen http://www.bloemendagenlimmen.nl/programma https://porschekalender.nl/organisator/stichting-bloemendagen-limmen/
Stichting PSC Automotive Events https://www.psc-events.nl/evenementen/masters-of-sound/ https://porschekalender.nl/organisator/stichting-psc-automotive-events/
supercarmeetinggroningen http://supercarmeetinggroningen.nl/ https://porschekalender.nl/organisator/supercarmeetinggroningen/
TACB http://www.tacb.be/ https://porschekalender.nl/organisator/tacb/
TAR @ Porsche Forum.nl https://www.porscheforum.nl/viewtopic.php?f=16&t=53245 https://porschekalender.nl/organisator/tar-porsche-forum-nl/
Tour De Mille Virages https://www.tdmv.nl/contact/ https://porschekalender.nl/organisator/tour-de-mille-virages/
VD Gugten Porsche Service https://www.vdgugten.nl https://porschekalender.nl/organisator/vd-gugten-porsche-service/
Vierenzestig Porsche lifestyle blog https://www.vierenzestig.nl/ https://porschekalender.nl/organisator/vierenzestig-nl/